X

Ish-deputeti Bumçi: Do ta groposim Ramën me çdo mjet


Me tone të ashpra ish deputeti i PD Aldo Bumçi shpreh vendosmërinë e opozitës për rrëzimin e Kryeministrit Rama, teksa i përgjigjet me të njëjtën gjuhë deklaratave të maxhorancës për burgosjen e atyre që mund të cënojnë procesin zgjedhor. Bumçi paralajmëron skenar të papreçedentë nëse maxhoranca në 30 Qershor do të mbajë zgjedhjet pa opozitën.

Sipas Aldo Bumçit, kush qëndron në sistemin e Edi Ramës, i shërben atij në këto momente të shenjave të fundit të regjimit të tij. Komenetet ish-deputeti i PD i bëri në studion e emisionit “Politika Online” në Gazeta Shqiptare dhe Balkan Web.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
E shtrirë në shezlong, Arbana Osmani ‘arratiset’ në jug me Eduart Grishajn (Foto)

Arbana Osmani është vënë në qendër të mediave rozë së fundmi për shkak të eskpozimit të saj krah regjisorit Eduart...

Close