X

Revolta dhe Opozita e Opozitës – “Të Paekspozuarit”


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
Agron Tufa: Përse më kanë kërcënuar me vdekje – “Të Paekspozuarit”

https://www.youtube.com/watch?v=HdR3zU0BvRU

Close