X

Lei Kraja pa komplekse, tregon mesazhet flirtuese që i dërgojnë futbollistët shqiptarë


Lei Kraja ka pak kohë që është bërë pjesë e botës së televizionit, pasi për një kohë të gjatë ka jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por ka fituar vëmendje nga të gjithë. Në një intervistë për ‘Panorama Plus’ prezantuesja seksi ka folur dhe për mesazhet flirtuese që merr nga futbollistët shqiptarë.

Lei ka pranuar që merr mesazhe nga fubollistët shqiptarë, madje ka edhe flirtuese, por i quan normale dhe preferon t’i mbajë private.

“Unë nuk shpërndaj sms-të që më shkruajnë qoftë futbollistët, personazhet, ose personat e tjerë, pasi nuk ndaj me publikun jetën time private. Ngjallja e kureshtjes të bën atraktive, por nëse ka ndodhur, është mëse normale. Në njëfarë mënyrë i kemi kolegë. Nëse nuk do të na kishte pëlqyer bota e futbollit, duke përfshirë lojtarët, nuk do ishim pjesë e kësaj fushe kaq të bukur. Dhe nëse kanë shkruajtur nuk është krim, por për çfarë është kjo gotë dhe sa larg e çon, e ken ë dorë vetë”,-është shprehur Lei Kraja për ‘Panorama Plus’.

 

More in LIFESTYLE
“Kur do të shohim në televizion në Itali apo ishte gënjeshtër?”, Kejvina zbulon diçka për projektin (FOTO)

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, njoftoi muajin e kaluar se do të largohej nga emisioni. Madje ajo zbuloi...

Close