X

FOTO/ Do e donin të gjithë, Fatmir Hysenbelliu merr dhuratën e paparë nga Cristiano Ronaldo


Fatmir Hysenbelliu është kthyer në një prej personazheve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, i cili ka treguar disa herë në Instagram se bën tifo për skuadrën e Juventusit.

Pasi kjo skuadër u shpall kampione e Italisë për herën e shtatë radhazi, Fatmiri ka festuar këtë arritje me një foto në Instagram.

Ai ka publikuar një foto ku shihet me një kornizë në dorë, brenda së cilës ndodhet fanella e Juventusit, e cila është firmosur nga Cristiano Ronaldo, emrin e të cilit mban dhe bluza, një dhuratë kjo që shumë fansa të Juventusit do donin ta kishin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Ja sa paguhen për një episod aktorët e ‘Game of Thrones’

Më e shtrenjta, më e ndjekura, më e vjedhura, më e vlerësuara… “Game of Thrones”, “Froni i Shpatave” në shqip,...

Close