X

Aksident në aksin Librazhd-Qafë-Thanë, përmbyset kamioni kur merr kthesën


Një aksident automobilistik ka ndodhur në mesditë në aksin rrugor Librazhd-Qafë-Thanë. Një kamion i tipit “Mercedes” është përmbysur në afërsi të vendit të quajtur “Xhyre”.

Nga informacionet që disponohen paraprakisht, dyshohet se si shkak i aksidentit së trajlerit të bardhë me targa turke, ka qenë shpejtësia dhe hepueshmëria e ngarkesës së mjetit në kthesë.

Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që nuk raportohet për viktima.

More in AKTUALITET, LAJME
Pesë shenja të kancerit që nuk duhet ti nënvlerësoni kurrë

Trupat e grave gjithmonë ndryshojnë. Ndonjëherë ndryshimet që duken normale mund të jenë shenja të kancerit. Simptomat e reja tregojnë se...

Close