X

Zbulohet shuma marramendëse, ja sa para merr Bes Kallaku për një koncert


Bes Kallaku e nisi karrierën e tij vite më parë si aktor humori në “Portokalli”, por kohët e fundit Bes Kallaku vendosi që të hynte dhe në botën e muzikës.

Me realizimin e disa këngëve të reja, Besi ftohej nëpër klubet e natës për të mbajtur koncerte.

Dhe ndërsa bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj, e pranoi se ai nuk është një këngëtar i mirëfilltë, shoku i tij pa dashje ose me dashje zbuloi sa paguhet për një koncert.

“Besi nuk është këngëtar i mirëfilltë, ai bën parodi dhe në atë që bën është më i miri”, tha Xhensila në emisionin “BE Coffee”.

Dhe kësaj deklarate të Xhensilës iu përgjigj Olsi Bylyku:

“Këngëtar, jo këngëtar, paguhet 3000 euro për koncert ai”.

More in LIFESTYLE
FOTO/ Fjolla Morina bën dedikim prekës për ish-partnerin

Fjolla Morina është komentuar gjatë në media përsa i përket jetës së saj private. Dhe kohë më parë në media...

Close