X

U tha se është themeluese e partisë “Bindja Demokratike”, Hajdari: S’kam asnjë lidhje


Deputetja Rudina Hajdari, njëherësh kryetare e grupit parlamentar “Demokrat”, ka reaguar pas lajmit se ajo është pjesë e partisë “Bindja Demokratike”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rudina Hajdari ndërsa i uron suksese kësaj partie, shprehet se ajo nuk ka asnjë lidhje me të.

“Duke i ururar suksese përpjekjeve të çdokujt për demokratizimin e vendit dëshiroj të theksoj se pavarësisht lajmit që u përhap nuk kam asnjë lidhje dhe në vazhdim do të fokusohem tek puna dhe objektivat Grupit Parlamentar Demokrat”, – shkruan Rudina Hajdari.

Postimi i Hajdarit:

More in AKTUALITET, LAJME
Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Rama

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, tashmë kryetar i Këshillit Kombëtar të PD-së, deklaroi në emisionin “Open” në TCH se themelimi...

Close