X

Pas Alban Ramosajt, moderatori shqiptar publikon FOTO nudo


Moderatori Kelvi Kadilli, ka postuar një foto nudo nga dushi.

Ai shfaqet me kurriz, ndërsa bën dush dhe normal që nuk ka asnjë rrobë në trup.
Në foto nuk mund të dallohet shumë qartë moderatori, pasi xhami i dushit është i mbuluar me avull.

Moderatori nuk ka preferuar të shkruaj diçka mbi foton por thjesht e ka postuar.
Kujtojmë se edhe këngëtari Alban Ramosaj para disa kohësh postoi në Instagram një foto nudo e cila ngjalli një lum reagimesh nga ndjekësit.

More in LIFESTYLE
Zbulohet shuma marramendëse, ja sa para merr Bes Kallaku për një koncert

Bes Kallaku e nisi karrierën e tij vite më parë si aktor humori në “Portokalli”, por kohët e fundit Bes...

Close