X

Pa komplekse, Kejvina Kthjella poston fotot kur ka qenë e vogël


Kejvina Kthjella është treguar e gatshme të ndaj disa detaje të jetës së saj me fansat dhe ndjekësit e saj.

Pak minuta më parë ajo postoi disa foto ku tregon si ka qenë e vogël, pasi ajo u pyet nga një ndjekëse: ‘A ke foto kur ke qenë e vogël?’

Dhe Kejvina pa komplekse ia tregoi me dy foto fanses si ka qenë e vogël, duke mos hezituar aspak. Ndoshta edhe për të treguar që ajo është kaq natyrale.

More in LAJME, LIFESTYLE
Itali, shqiptarët përleshen me thika në parkingun e një supermarketi

Një përleshje me thika është regjistruar mbrëmjen e së premtes mes 4 shqiptarëve në parkingun e një supermarketi në zonën...

Close