X

“Na kapi budallallëku”, Rudina Magjistari bënë gafën e radhës ‘humb kontrollin’ në emision (VIDEO)

Pasditen e sotme i ftuar në emisionin “Rudina”  ishte Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Moderatores së emisionit i ka dalë situata nga kontrolli, duke mos ndaluar dot së qeshuri, së bashku dhe me Albertin.

Gjithçka ka nisuar nga një ngatërresë e Albert Dumanit.

Dumani po fliste për udhëtimin e tij në Indi, dhe u ngatërrua teksa thoshte: “Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…”

Kaq mjaftoi që Rudina të niste të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë edhe ristartojmë!”,  tha moderatorja dhe më pas intervista vijoi si normalisht.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Unaza e Re/ Banorët paralajmërojnë qeverinë: Harrojini zgjedhjet këtu, s’mund të na blini

Banorët e Astirit kanë dalë në protestë mbrëmjen e sotme për të kundërshtuar prishjen e banesave, të cilat preken nga...

Close