X

Këta janë 10 presidentët më të paguar në botë


Së fundmi, Radio Evropa e Lirë ka bërë një renditje të dhjetë presidentëve që paguhen më shumë në botë.

Në listë janë publikuar shifrat, që ndoshta edhe mund t’ju habisin disi.

Në listën e mëposhtme do të shihni që Austria është vendi që e paguan më shumë presidentin, ndërsa Putin ndodhet më poshtë në renditje.

More in Magazine
“Ishulli i Femrave” në Itali në shitje, pronarët bëjnë ulje nga 3.5 në 1 milionë euro

“Ishulli i Femrave” në Itali ka dalë në shitje dhe kushton vetëm 1 milion euro. Ky ishull kushton aq sa...

Close