X

Humb 7-vjeçarja në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë (Emri+foto)


Një 7-vjeçare ka humbur kontaktet me familjen pasditën e sotme. Burime bëjnë me dije se e mitura jetonte në zonën e Kombinatit.

Mësohet se vajza 7 vjeçe, e identifikuar si Melisa Jashari, ka dalë pasdite për të luajtur me shoqet e saj dhe më pas ka humbur kontaktet me familjarët.

Familjarët, të alarmuar kanë bërë denoncimin dhe kanë kërkuar ndihmë për gjetjen e saj.

Njoftimi i bërë:

URGJENTE! Vajza qe shihni ne foto quhet Melisa Jashari, 7vjec. Familja ka humbur kontaktet me te qe prej drekes.

Prinderit i jane drejtuar policise dhe medias per ti kerkuar ndihme. Nese e keni pare, ju lutem na shkruani!

Sa me shume te shperndani njoftimin aq me shume rriten mundesite per ta gjetur.

Aktivizimi Rom dhe Egjiptian.

More in AKTUALITET, LAJME
Gazetari holandez: Duhet lexuar sinjali, Holanda pret ndryshim

Gazetari holandez me nënë shqiptare, Vincent Triest, ka qenë i ftuar sot në “A show” në News24 ku ka folur...

Close