X

‘Aman shyqyr që dole’, Ermal Mamaqi mezi e paska pritur Xhensilën dhe ja përse


E ftuar në ‘BE Coffee’ Xhensila Myrtezaj rrëfeu të pathënat e bashkëjetesës me Bes Kallakun. Interesi i publikut për këngëtaren është i lartë, por duket se ai që e paska pritur me padurim daljen e saj paska qenë moderatori, Ermal Mamaqi.

“Aman shyqyr që dole. Mezi po e prisnim ne të Xing-ut…besoj e morëm vizën tani.”-shkruan Ermal Mamaqi bashkëngjitur postimit të Xhensilës në rrjete sociale.

Këngëtarja ia dha miratimin me një shenjë pëlqimi që i la nën koment!

More in LIFESTYLE
Pas Alban Ramosajt, moderatori shqiptar publikon FOTO nudo

Moderatori Kelvi Kadilli, ka postuar një foto nudo nga dushi. Ai shfaqet me kurriz, ndërsa bën dush dhe normal që...

Close