X

FOTO/ Sherr, alkool dhe seks, të rinjtë britanikë harbohen para Pashkëve

Britanikët njihen për natyrën e tyre festive, sidomos për konsumimin e alkoolit dhe jetën e natës. Duke qenë se edhe moti ka qenë i mirë, koha më e ngrohtë vitet e fundit në prag Pashkësh, britanikët kanë përfituar dhe u janë drejtuar pub-eve për t’u harbuar. Por, siç vihet re nga fotografitë e publikuara nga mediat britanike, shumë prej tyre pinë më shumë seç duhet natën e së Premtes së Mirë dhe orët e para të së shtunës i gjetën në telashe me policinë.

More in LAJME, LIFESTYLE
Vjen reagimi i parë nga PD për partinë e Rudina Hajdarit: I pari morali, pastaj politika

Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj, i ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24” ishte i pari që komentoi krijimin...

Close