X

FOTO/ Provokon keq Enca me të pasmet, këshillë vajzave


Këngëtarja e njohur, Enca këshillon që të bëni ‘twerk’ të paktën një herë në ditë. Ajo nuk e ka ndërmend t’i ndal provokimet si gjithmonë.

Në disa imazhe në ‘InstaStory’ derisa bënte ‘Twerk’ duke provokuar me të pasmet dhe format e trupit. Ajo përmes fotografive ka dhënë edhe disa mesazhe, ‘Mirëmëngjesi, mos harroni të bëni ‘twerk’ ka shkruar në njërën nga foto ndërsa në një tjetër ka shkruar “Pak twerk në ditë, mban doktorin larg një vit”.

Provokimet e tilla janë të pritshme nga këngëtarja e cila vazhdimisht bën gjëra të tilla.

Kujtojmë, që disa ditë më parë Enca ka qëndruar në Prishtinë për të punuar për projekte të reja.

More in LIFESTYLE
Eni Çobani habit me foton pa make up

Juristja Eni Çobani publikon foto apo video nga rubrika saj “Shihemi në gjyq” si dhe nga jeta private, ku nuk...

Close