X

FOTO/ Klaudia Pepa ‘lë’ kërcimin, iu përvishet punëve të shtëpisë


Balerina e famshme shqiptare, Klaudia Pepa prej vitesh jeton në Itali, ku po punon dhe realizoi ëndrrën e saj për baletin.

Shpesh ajo poston foto dhe video duke kërcyer, qoftë në shtëpi apo në studio, apo nga vende të ndryshme ku ajo udhëton, por asnjëherë nuk ka treguar si i ka marrëdhëniet me punët e shtëpisë.

Ajo ka postuar në Instastory disa foto ku tregon qartë se mund të jetë një zonjë e vërtetë shtëpie.

Me kositësen e barit në dorë, mëngjesi e gjeti Klaudian duke rregulluar oborrin e shtëpisë dhe rezultati duket qartë, Klaudia nuk di vetëm të kërcejë.

More in LIFESTYLE
Morena Taraku poston foto me bikini

Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Modelja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve...

Close