X

Eni Çobani habit me foton pa make up


Juristja Eni Çobani publikon foto apo video nga rubrika saj “Shihemi në gjyq” si dhe nga jeta private, ku nuk kalojnë pa marrë komente pozitive nga ndjekësit.

Në postimet e saj të ndryshme, juristen e njohur jemi mësuar që ta shohim të kuruar në çdo detaj. Por së fundmi ajo i ka surprizuar fansat teksa është shfaqur pa make-up.

Në foton e publikuar në “Instagram”, Çobani shfaqet e veshur sport me një kapelën në kokë dhe pa pikë makijazhi.

Eni duket sërish bukur dhe ndjekësit e kanë komplimentuar shumë.

More in LIFESTYLE
“Na turpëruat Shqipërinë”, Alketa Vejsiu i përgjigjet e revoltuar ndjekëses: Ik e ha… mos ki merak!

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakëndshme dhe kritike, për...

Close