X

E njihni? Vogëlushi në foto sot është një nga moderatorët e suksesshëm shqiptar


Ai është Adi Krasta, një nga moderatorët e njohur të ekranit shqiptar. Me fytyrën e imët dhe buzëqeshjen që e karakterizon, Adi në këtë foto ka dal me nënën e tij kur ai ka qenë fëmijë.

“Shokët e ngushtë!”- shkruan Krasta në ftoton e postuar.

Ai është shumë i rezervuar me fotot që poston me familjarët e tij, por marrëdhënia dhe dashuria për të ëmën i ndryshoi pak gjërat.

 

More in LAJME, Magazine
Shqiptari godet me thikë pronarin e një lokali në Itali, ja çfarë i gjeti policia pas kontrollit në shtëpi

Ka përfunduar me dy goditje me thikë sherri mes një 32-vjeçari shqiptar dhe pronarit të një bari në Itali. 32-vjeccari...

Close