X

Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë, publikon foton dhe emrin e të birit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto të djalit të vogël, ndërsa ka vendosur ta quaj Goliku.

Tahiri dhe bashkëshortja e tij Fatlinda Berisha, kanë edhe një djalë më të madh 8 vjeçar.

More in LAJME, Magazine
“Mos e humb këtë shans Rudinë…”, këshilla e Boçit për Hajdarin

Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi, këshillon Rudina Hajdarin, e cila nuk pranoi të dorëzojë mandatin. Ky koment i Boçit vjen...

Close