X

Pezullimi i Rektorit – gjueti shtrigash? – “Të paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 18.04.2019 – Pj.2

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Mega grabitja dhe rënia e shtetit – “Të paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 11 prill, 2019 – Pjesa 1

Close