X

Përzë vajzën, Aulona Musta e lumtur: Më në fund, dhomën nuk do ta përdor vetëm për të fjetur


Moderatorja Aulona Musta ndihet mjaft e lumtur tashmë. Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, entuziasmin që ndjen se vajza e saj më në fund është larguar nga dhoma e çiftit dhe ka filluar të flejë vetëm.

Kjo qe shikoni ketu eshte fytyra e nje mami qe ja doliiiiii!!! Pooo! Me ne fund, pas 4 vitesh e gjysem, arriti ta nxjerre femijun e saj nga dhoma dhe ta lere per te fjetur ne dhomen e vet!

Pikerisht kur i kisha humbur shpresat dhe mendoja se kjo gje nuk do ndodhte para moshes 18 vjece, ja ku mrekullia ndodhi!

Ne fakt, fillimisht kam vendosur ta le te mendoje se ne thjesht fleme te dyja bashke nga dhoma tjeter, sepse nuk doja tja beja traumatike “zhvendosjen”, por avash avash kur ta kuptoje qe s’ka asgje te keqe te flesh ne dhomen tende dhe te zgjohesh naten e mos ta kesh mamin e babin aty, do t’ja them troc: Shiko o bije se ti po fle vetem! Urime! Mami dhe babi mund te perdorin dhomen e tyre te gjumit jo vetem per te fjetur tashme Po per ju si ka qene kjo eksperienca e largimit nga dhoma? Jam shume kurioze te lexoj komentet tuaja, prandaj mos u kurseni!”– shkruan moderatorja krahas videos.

 

More in LIFESTYLE
Moderatorja shqiptare bëhet përfundimisht bjonde

Është një nga moderatoret shqiptare më me stil dhe gjithmonë në ndjekje të trendeve të fundit. Kështu që kur Liberta...

Close