X

Moderatorja shqiptare bëhet përfundimisht bjonde


Është një nga moderatoret shqiptare më me stil dhe gjithmonë në ndjekje të trendeve të fundit.

Kështu që kur Liberta Spahiu thotë se trendi i kësaj stine është që të hapni ngjyrën e flokëve, ne jemi dakord me të.

grupin e bjondeve.

“Shkojmë me ndryshimet popull, se na duhet për sezonin pranverë/verë 2019”, shkruan ajo në postimin në Insta Story.

Por pavarësisht se tashmë zyrtarisht mund ta quajmë bjonde, Liberta nuk e pranon. Pasi një ndjekës i shkruan: “Mos më thuaj që po do të bëhesh bjonde?”, moderatorja i përgjigjet: “Jo! Aty rrotull”.

 

More in LIFESTYLE
“Doli dielli, iku dielli”, Arbana Osmani dhe i dashuri i saj nuk përmbahen më/ FOTO

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk ka konfirmuar, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë çift. Regjisori dhe moderatorja nuk...

Close