X

Krimi në vend, gazetarja përplaset ashpër me zv/ministren: Unë di më shumë se policia


Gazetarja Klodiana Lala u përplas ashër me zëvendës ministren e Brendshme, Rovena Voda në emisionin Opinion. Teksa po diskutohej për krimin shqiptar në Holandë, gazetarja tha se ministria e Brendshme ka dështuar. Por zonja Voda tha me ironi se “gazetarja dinte më shumë se policia”

Rovena Voda: Ju dini më shumë se policia…

Klodiana Lala: Unë di më shumë se policia

Rovena Voda: Po le tani…

Klodiana Lala: Zbrisni ndonjëherë në terren…

Rovena Voda: Kam zbritur

Klodiana Lala: E di si janë policët, isha tek Bulevardi i Ri the policët thanë se si nuk e keni ngritur zërin ndonjëherë për pagesat. Ka raporte, ne kemi vrasje shqetësuese dhe policia e shtetit është e bindur që ata vijnë për shkak të përplajeve që kanë në Hoalndë. Është fyese të bësh në diskutim… që nuk bënë një analizim.

Rovena Voda: Po ja pra tani…

Klodiana Lala: Problemi më i madh është shitja e informacionit.

Rovena Voda: Behar Bajri në Roterdam u kap, se po më thoni që jep një emër.

Klodiana Lala: Zonja Voda ta tha Artan hoxha…

More in LAJME
Dalin detaje/ Pse u rrahën Salianji dhe Gjoni:Kujt i përmend familjen ti? (Ja kush goditi i pari)

Dalin detaje të reja për sherrin që pati ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji dhe deputeti i “Opozotës se re”,...

Close