X

Shqiptarët sherr me algjerianë e pakistanezë, zbulohet arsenal armësh të ftohta në burgun grek


Një arsenal me armë të ftohta është zbuluar në ambientet e burgut të Avlonas në Greqi.

Sipas asaj që shkruajnë mediat e vendit fqinj, kontrolli është zhvilluar mëngjesin e sotëm pas infromacioneve për një sherru mes grupeve shqiptare, algjeriane dhe pakistaneze.

Nga kontrollet u arrit të zbuloheshin 10 shufra hekuri, 21 thika të improvizuara, 6 mjete të vogla prese, tre shkopinj druri, tre telefona celuarë, dy gërshërë dhe sasi të vogla lëndësh narkotike.

 

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Gazetari Iljazaj, Ralf Gjonit/ Je një idiot politik, turp i madh i shoqërisë

Janë ndezur temperaturat në pjesën e dytë të emisionit Open në Top-Channeë. Protagonistë kanë qenë drejtori i Gazetës Liberale, Ervis...

Close