X

Gazetari Iljazaj, Ralf Gjonit/ Je një idiot politik, turp i madh i shoqërisë


Janë ndezur temperaturat në pjesën e dytë të emisionit Open në Top-Channeë.

Protagonistë kanë qenë drejtori i Gazetës Liberale, Ervis Iljazaj dhe deputeti renegat Ralf Gjoni, të cilin Iljazaj e quajti deputet laboratorik.

Gjoni ka replikuar me Abazajn duke i thënë se laboratori do shkencë. Por ka ka mjaftuar që analisti të shpërthejë ndaj deputetit të ri duke mos i kursyer fjalët në adresë të tij

“Je turp i madh i shoqërisë, je nje idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran”, i tha gazetari Iljazaj deputetit renegat Ralf Gjoni.

More in AKTUALITET, LAJME
Akuza e rëndë/ Mynyr Koni: Si më shantazhoi Dhori Kule në bashkëpunim me mazhorancën

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka rrëfyer arsyet përse...

Close