X

“Doli dielli, iku dielli”, Arbana Osmani dhe i dashuri i saj nuk përmbahen më/ FOTO


Edhe pse asnjëri nga të dy nuk ka konfirmuar, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë çift. Regjisori dhe moderatorja nuk kanë dhënë asnjë reagim pas lajmeve që prej disa kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Megjithatë në rrjetet sociale ata e kanë ‘vulosur’ tashmë raportin që kanë.

Në një foto të Arbanës ku shfaqet në të përditshmen e saj, komenti i të dashurit të saj ishte ai që na ra në sy. “Mosss. Prandaj më paska ikur dielli nga Londra mua”,-shkruan Eduarti në foton e moderatores.

E duket se një koment të tillë ka bërë edhe vetë prezantuesja e “Dua të të bëj të lumtur”, në një foto të regjisorit pak ditë më parë. “Prandaj paska dalë dielli në Londër”,-ka shkruar moderatorja para disa ditësh në një foto të publikuar nga regjisori.

More in LIFESTYLE
Postoi foto duke ngrënë patate të skuqura, ndjekësit ‘kryqëzojnë’ Gigi Hadid

Top modelja amerikane, Gigi Hadid, ka qenë e pranishme në festivalin e muzikës “Coachella” në Indio të Kalifornisë. Me këtë...

Close