X

‘Sa inat e kam, kjo ka dalë nga tregu’, Besa Kokëdhima revoltohet keq: Egzistencë e pavlerë


Këngëtarja, Besa Kokëdhima është përballur me komente negative, ndërsa Ermali e ka ndarë në profilin e tij në Instagram. Ndjekësit e kanë quajtur ‘demode’ dhe të dalë nga tregu, Besën.

“Sa inat e kam këtë. Kjo ka dalë nga tregu. Pse e fton, apo harrova e ka shoqe Elvana.”-shkruan një ndjekës në postim.

Por, mesa duket Besa Kokëdhima ishte duke i ndjekur komentet në lidhje me të dhe është ndjerë e ofenduar.

“Kush e ndan tregun, ti? Kush e gjykon artistin, talentin, in-in dhe out-in, një egzistencë e pavlerë Instagramiste Anonime?”-ka replikuar këngëtarja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Poston video duke bërë kërcim sensual, fansat-Alba Hoxhës: Pse përdridhesh?

Prej kohësh ajo ka ‘rrëmbyer’ një pjesë të madhe të vëmendjes mediatike, pasi balerinën e kemi parë të prezantojë motin...

Close