X

Poston video duke bërë kërcim sensual, fansat-Alba Hoxhës: Pse përdridhesh?


Prej kohësh ajo ka ‘rrëmbyer’ një pjesë të madhe të vëmendjes mediatike, pasi balerinën e kemi parë të prezantojë motin dhe njëkohësisht me një biznes të vetin. Mbi të gjitha, lidhja e saj e përfolur me Albi Nakon, ka pasur gjithnjë kureshtje.

Alba ka postuar një video duke përë një kërcim sensual ndërsa promovon cigaret, por ndjekësit kanë vërshuar me komente.

“Një gjë nuk kuptoj unë, pse përdridhesh?”-shkruan një ndjekës.

Por, Alba Hoxha ka edhe një koment për këtë, dhe ja bëri të qartë veprimin e saj.

“Kërcimi në gjak, ç’ti bësh.”-shkruan balerina.

 

 

More in LIFESTYLE
FOTO/ Moderatorja e njohur shpreh dëshirën për ti ‘zënë vëndin’ Blendi Fevziut

Ka qënë moderatore e emisionit ‘Kush vjen për drekë’ i cili është transmetuar në tv Klan ndërsa tani i është...

Close