X

Nuk ndalet Çiljeta, bën operacionin e dytë plastik: Erdhi momenti…


Çiljeta Xhilaga është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të sukesshme në Shqipëri.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto e video nga jeta e saj artistike dhe personale duke marrë kështu shumë reagime dhe komente nga fansat e saj.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në Instagram dhe njofton ndjekësit për një ndërhyrje estetike që ajo do kryejë në trupin e saj.

Pas ardhjes në jetë të Fernandos, edhe unë si shumë nëna të tjera kam bërë shumë përpjekje për t’u ndjerë komode me trupin tim… Dhe ja ku erdhi momenti, t’i nënshtrohem liposkulpturës, një nga ndërhyrjet më të njohura për rimodelimin e trupit” ka shkruar Çiljeta.

Ajo ka shkruar gjithashtu se asnjëherë nuk ka fshehur asnjë ndërhyrje që ka bërë në trupin e saj dhe se ka qenë gjithmonë shumë e sinqertë me ndejkësit e saj.

“Ju e dini, unë nuk ju kam mbajtur asnjëherë asnjë sekret, sepse raporti ynë është ndërtuar mbi të vërtetën sme ka pelqyer asnjeher te genjej madje gjithmon kam qen kurajoze te flas hapur. Kjo ndërhyrje më ka bërë të ndihem më mirë dhe unë kam zgjedhur të jem e lumtur me veten time brenda natyralitetit , sepse lumturia është zgjedhje.” ka përfunduar Çiljeta mesazhin e saj.

Para disa kohësh këngëtarja kreu operacionin plastik të zvogëlimit të gjoksit.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘A do kaloje një natë me Ronaldon?’, Blerimi s’e kënaqte në shtrat, ish-gruaja e futbollistit jep përgjigjen

Ish-bashkëshortja e lojtarit zviceran me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajlit, pas ndarjes me futbollistin bëri deklaratën e bujshme se ai nuk...

Close