X

‘A do kaloje një natë me Ronaldon?’, Blerimi s’e kënaqte në shtrat, ish-gruaja e futbollistit jep përgjigjen


Ish-bashkëshortja e lojtarit zviceran me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajlit, pas ndarjes me futbollistin bëri deklaratën e bujshme se ai nuk e kënaqte në shtrat, dhe kjo ishte një nga arsyet e ndarjes.

Modelja hedh shpesh foto sensuale në rrjete sociale dhe është aktive. Ajo ka bërë një rubrikë pyetje-përgjigje.

“A do ta kaloje një natë me Cristiano Ronaldon?”-shkruan ndjekësi në InstaStory.

Por, përgjigjia e modeles ishte e prerë dhe Erjona ka komentuar thjeshtë: Jo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Sa inat e kam, kjo ka dalë nga tregu’, Besa Kokëdhima revoltohet keq: Egzistencë e pavlerë

Këngëtarja, Besa Kokëdhima është përballur me komente negative, ndërsa Ermali e ka ndarë në profilin e tij në Instagram. Ndjekësit...

Close