X

Olti Curri i ‘organizon’ dasmën moderatores Ilda Bejleri, gjen këngëtarin dhe bën pazaret (Video)


Ilda Bejleri, një nga moderatoret më të famshme sportive në Shqipëri dhe gjithashtu një nga përsonazhet që përflitet më shumë në arenën e showbizit.

Sot Olti Curri ka postuar një video në instagramin e tij, ku po pinte një kafe me moderoren Bejleri dhe këngëtarin Sinan Hoxha. Olti i filmon të dy protagonistët dhe pyet Sinan Hoxhën se sa para do të donte për të kënduar në dasmën e Ilda Bejlerit.

Sinan Hoxha, një pyetje kam unë. Po, jo? Bëhet, s’bëhet? Sa lekë do ti për dasmën e Ilda Bejlerit? Fillon dasma ditën e hënë, mbaron të hënën tjetër.“- thotë Olti, ndërsa Ilda ka nisur të qeshë.

Zakon tironsish, ne tironsit rregullohemi me njëri-tjetrin”, pa pare  thotë Sinani.

 

More in LIFESTYLE
Pas komentit racist për afrikanin, Olti Curri ironizon Ermal Fejzullahun

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket botës së showbizit. Ai gjithnjë tërheq vëmëndjen me...

Close