X

Ndahet moderatorja Jonida Vokshi nga DJ Sardi, zbulohet shkaku


Moderatorja e njohur Jonida Vokshi i ka dhën fund romancës së saj me DJ Sardin, edhe pse ata anjëherë nuk e pranuan se ishin në një lidhje, por kanë qenë miqtë ata të cilët kanë nxjerrë sekretin.

Duket se romanca e tyre e bukur  ka zgjatur pak muaj, pasi çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre, ku mësohet se shkaku i ndarjes ka qenë xhelozia,  pasi DJ Sardi është një ndër meshkujt më të lakmuar për vajzat.

 

More in LIFESTYLE
Olti Curri i ‘organizon’ dasmën moderatores Ilda Bejleri, gjen këngëtarin dhe bën pazaret (Video)

Ilda Bejleri, një nga moderatoret më të famshme sportive në Shqipëri dhe gjithashtu një nga përsonazhet që përflitet më shumë...

Close