X

Vrau brutalisht gruan se refuzoi të bënte seks, burri britanik gjendet i masakruar në burgun famëkeq


Vrau brutalisht gruan se refuzoi të bënte seks, burri britanik gjendet i masakruar në burgun famëkeq.

Smitham, 51 vjeç nga Anglia, në vitin 2018 vrau brutalisht bashkëshorten e tij 29-vjeçare në Tajlandë, pasi refuzoi të kryente marrëdhënie seksuale me të.

Vrasja e 29-vjeçares bëri bujë, dhe trupi i saj u gjet i mbuluar në një batanije, pasi bashkëshorti i saj, baba i dy fëmijëve e kishte rrahur brutalisht pse e refuzoi të kryenin seks.

Informacionet nga burgu tajlandez, bëjnë me dije se është gjetur i vdekur trupi i 51-vjeçarit në bazën e burgut qendror të Tajlandës ‘Ubon Ratchathani’. Smitham ishte në pritje të gjykimit për vrasjen brutale të gruas së tij.

Babai britanik, sipas burimeve të informacionit ka vdekur me lëndime serioze në burgun famëkeq në Tajlandë, disa ditë para gjykimit të tij.

More in BOTA, LAJME
LAJM I FUNDIT/ Gjykata e Krimeve të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve

Pas dështimit të seancës së parë për shkak të mos njoftimit të të pandehurve, gjykata për Krime të Rënda ka...

Close