X

U kap mat nga shokët, zbulohet lidhja e Ledri Vulës me bukuroshen brune/ FOTO


Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me një vajzë të panjohur nga publiku, e cila quhet Sara.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka festuar ditëlindjen dhe në këtë festë ka qenë edhe Ledri, i cili është shoqëruar nga Sara, që është njëkohësisht mikja e Ariana Fejzullahut.

Ariana dhe Ermali kanë publikuar disa foto, në të cilat shihet Ledri dhe Sara që festojnë së bashku dhe po kalojnë shumë mirë në shoqërinë e miqve.

More in LIFESTYLE
‘Mendoni çfarë të doni’ Mateos Frroku i bëri lëmsh të gjithë me deklaratë e tij për Anxhela Peristerin

Dy këngëtarët e njohur Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sollën pak ditë më parë këngën e tyre ‘Muza ime’ e...

Close