X

Rita Ora viziton varrin e gjyshit në Kosovë, babai i saj poston fotot prekëse/ FOTO


Rita Ora qe në një vizitë tre ditore në Kosovë ku në bashkëpunim me UNICEF, do të ndihmonte njerëzit në nevojë.

Këngëtarja nuk ka ndarë foto nga vizita e saj, por prindërit të cilët e shoqëronin në këtë udhëtim, kanë nxjerrë në rrjete sociale foto dhe detaje nga udhëtimi tre ditor.

Rita Ora bashkë me prindërit e saj, kanë vizituar varrin e gjyshit, i cili ndodhet në Kosovë.

Besnik Ora, babai i këngëtares ka ndarë foto ku Rita Ora ndodhet pranë varrit të gjyshit të saj, regjisorit të njohur, Besim Sahatçiu.

 

View this post on Instagram

 

08-11 April Unicef charity visit /Prishtinë Kosove, And home visit of close relatives & friends. 😎😎😎

A post shared by Besnik Sahatciu Ora (@oranick) on

More in LIFESTYLE
Habit Morena Taraku, bën tatuazh në trup fytyrën legjendës së Pop-it/ FOTO

Morena Taraku është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila u përfol...

Close