Mira Kazhani reagon pas aksidentit, sulmon Sali Berishën

Nga Mira Kazhani Sali Berisha, unë jam Mira Kazhani. Jam fëmijë i dy prindërve që kanë punuar me nder dhe s’kanë asgjë për të fshehur për fëmijën e tyre, flenë të qetë në darkë për mua. Para një jave jam përfshirë, edhe pse pa faj, në një ngjarje tronditëse, ku një i ri u hodh me vrap në autostradë, para … Continue reading Mira Kazhani reagon pas aksidentit, sulmon Sali Berishën