X

‘Kur qesh dhe ti me dhëmbët si…’, Arbana i përgjigjet fanses/ FOTO


Moderatorja, Arbana Osmani shpesh ndodhet përballë komenteve të pakëndshme në rrjete sociale, përgjithësisht në fotot që ajo poston. Por, në shumicën e rasteve Arbana ka edhe një replikë lidhur me mesazhe të tilla.

‘Kur qesh edhe ti me këto dhëmbët si qen….se di domethënë”,-ka qenë mesazhi i dërguar nga një ndjekëse.

Megjithatë Arbana është gjithmonë e shtruar në përgjigjet e saj. Ajo e ka shpërndarë mesazhin e ndjekëses në InstaStori, ku i ka replikuar vetëm një të qeshur.

Mbi foto moderatorja ka shkruar: Nuk do të rresht kurrë së buzëqeshuri.

Replikat mes moderatores, Arbana Osmani dhe ndjekëses në Instagram.

Arbana e ka zgjatur dhe më tej replikën e saj, në një foto tjetër ku ka shkruar se ka fansat më të mirë në botë.

“Por pavarsisht ndonjërës që duhet për hudhër, kam ndjekësit më të sjellshëm në botë. Ju dua!”-shkruan moderatorja, Arbana Osmani.

More in LIFESTYLE
Belinda: Ju tregoj si e fitova punën në ‘Xing me Ermalin’

Belinda Dragoti u bë muajin e kaluar velina më e re e emisionit “Xing me Ermalin”, pasi zëvendësoi Kejvina Kthjellën....

Close