X

Habit Morena Taraku, bën tatuazh në trup fytyrën legjendës së Pop-it/ FOTO


Morena Taraku është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila u përfol shumë pas ndarjes së bujshme me miliarderin iranian, Sasha Sobhani.

Morena njihet për tatuazhet e shumta që ka në trupin e saj, por pak më parë ka habitur të gjithë fansat me vizatimin e bujshëm që ka bërë në krahun e saj.

Nëpërmjet një fotoje që ka publikuar në Snapchat, Morena ka treguar se ka bërë tatuazh Michael Jackson, mbretin e Pop-it. “Kush tha që ai ka vdekur? MJ”, ka shkruar Morena përbri kësaj fotoje, ku shihet tatuazhi gjigand i këngëtarit në krahun e saj.

More in LIFESTYLE
U kap mat nga shokët, zbulohet lidhja e Ledri Vulës me bukuroshen brune/ FOTO

Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në...

Close