X

FSHF arrin marrëveshjen me trajnerin e ri kuqezi, zyrtarizimi i tij nga nesër


Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja është vetëm çështje orësh. Burime për Report Tv bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet të bëhet nga dita e nesërme. Italiani do të zëvendësojë trajnerin Christian Panuccin dhe do të drejtojë kuqezinjtë deri në fund të kualifikueseve Euro 2020.

More in SPORT
Duka “shuplakë” klubeve për licencimet: Nuk do t’i mbyllim më sytë!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, në fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e...

Close