X

FOTO/ Çfarë e nxehu këngëtaren?! Vesa Luma i drejtohet ndjekësit: ‘E keni mësu përmëndesh këtë fjali’


Këngëtarja Vesa Luma është shumë e ndjekur në Instagram ku është dhe aktive.

E duke qenë personazh publik dhe aktiv në rrjete sociale Vesa Luma si shumë të tjerë ndeshet në komente negative nga njerëzit që nuk i pëlqejnë.

I tillë ishte dhe komenti i fundit në një foto të publikuar nga këngëtarja.

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”, i shkruante ndjekësi, ndërkohë që këngëtarja menjëherë ka reaguar duke i dhënë një përgjigje të drejtpërdrejt.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: Asgjë, po asgjë plastik nuk ka këtu”, i është përgjigjur Vesa.

More in LIFESTYLE
Rita Ora viziton varrin e gjyshit në Kosovë, babai i saj poston fotot prekëse/ FOTO

Rita Ora qe në një vizitë tre ditore në Kosovë ku në bashkëpunim me UNICEF, do të ndihmonte njerëzit në...

Close