X

Aksident në Kosovë, plagosen gjashtë qytetarë. Nisin hetimet


Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy shoferët dhe katër pasagjerët që ndodheshin në makinë.

Fatmirësisht përplasja nuk ka qenë e fortë dhe të plagosurit kanë pësuar dëmtime të lehta.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

More in BALLKAN, LAJME
Protesta e opozitës në mediat italiane: Mobilizim anti-Rama, sondazhet pro PD-së dhe LSI-së

Protesta e djeshme e opozitës duket se ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. Prestigjozia italiane ‘Il Fatto Quotidiano’ ka...

Close