X

Mega grabitja dhe rënia e shtetit – “Të paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 11 prill, 2019 – Pjesa 1

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Kokëdhima: Unë, kandidat për Bashkinë e Tiranës – “Të paekspozuarit” – 11 prill, 2019 – Pjesa 2

Close