X

Opozita drejt asgjësimit, apo përmbysjes së sistemit? Debat mes analistëve “Të Paekspozuarit” (04.04.2019)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Kongresi i PS-së, fasadë dhe kulla – “Të paekspozuarit” – 27.03.2019 Pjesa e parë

Close