X

“Shkëlzen Berisha rrëfen gjyqin dhe Gërdecin” – “Të paekspozuarit” (21.03.2019) Pj.2

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
“Përse shpërtheu Ilir Meta?” – “Të paekspozuarit” (21.03.2019) Pj.1

https://www.youtube.com/watch?v=6895PEAP0YU&t=124s

Close