X

Sekuestrohet një sasi e konsiderueshme kokaine e heroine. Detajet e para

Një sasi e konsiderueshme heroine dhe kokaine është sekuestruar në portin e Durrësit.

Policia kufitare ne bashkëpunim me agjente te sektorit antidroge ne policinë e Durrësit gjatë një kontrolli zbuluan lëndën narkotike.

Agjentët ende nuk e kanë mbyllur operacionin.

Policia ndalon tre persona në lidhje me drogën e bllokuar.

Sasia e drogës ende e papërcaktuar kishte destinacion Italinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Tragjike/ Nëna lind foshnjën me kokë të shkëputur nga trupi

Një grua shtatzënë u tmerrua kur ajo lindi foshnjën e saj me kokë të prerë, trupi i të cilit mbeti...

Close