X

FOTO/ Pas publikimit të lidhjes me reperin Fero, Arbenita Ismajli merr vendimin që na habiti

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero ka qënë çifti më i komentuar në mediat rozë muajt e fundit.

Në fillim çifti nuk e bëri publike lidhjen edhe pse ato u panë herë pas herë në vende të njëjta.

Para pak ditësh në një dalje publike, Fero rrëfeu se është i lidhur me Arbenitën dhe se pavarësisht se bukuroshja jeton në Londër, arrijnë që të gjejnë kohën për të qëndruar pranë njëri-tjetrit:

“Ajo momentalisht është me karrierë e bazuar në Londër edhe vepron, jeton në Londër. Kalojmë kohë bashkë. Çdo moment që e kemi të dy pushim, kalojmë vetëm bashkë.”

E kur u pyet nëse do martohej, ai u përgjigj “jetës nuk i dihet”. Por neve na bëri përshtypje një detaj në instagramin e modeles, pasi ajo ka bllokuar komentet në pjesën më të madhe të fotove, edhe në ato ku shfaqet me Feron.

More in LAJME, LIFESTYLE
Ja si dukej Jonida Maliqi 11 vite më parë, me vetulla të holla dhe bionde (FOTO)

Në maj të këtij viti, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Ktheju Tokës”....

Close