X

Foto nudo përkrah qenit, këngëtarja e famshme çmend rrjetin

Miley Cyrus është nga ato këngëtaret pa komplekse, që gjithmonë tërheq vëmendjen e medias me veprimet e saj. Ajo ka zgjedhur të pozojë nudo përkrah qenit të saj.

Këngëtarja Miley Cyrus ka zgjedhur të urojë ‘Ditën Ndërkombëtare të Kafshëve’ me anë të një postimi në rrjete sociale ku tregon gjithë hiret e saj. E shtrirë në një shezlon komplet e zhveshur, me një palë çizme lëkure jeshile ajo mban në krahë qenin dhe ndan foton me ndjekësit.

Nuk është hera e parë që këngëtarja sjell foto nudo duke tërhequr gjithë vëmendjen e fansave.

More in LAJME, LIFESTYLE
Zjarr në katin e katër të një pallati në Kinostudio, zjarrfikësja drejt vendngjarjes

  Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në katin e katër një pallati në Kinostudio. Sipas “Neës24”, zjarri ka...

Close