X

Almeda Abazi thyen mitin e shtatëzanisë (FOTO)

Almeda Abazi ka zgjedhur që kët periudhë të bukur të jetës së saj, ta ndaje edhe në rrjetet sociale me ndjekësit.

Almeda ndan herë pas herë foto me barkun e rrombullakosur por kësaj herë ajo i ka habitur ndjekësit e saj. Ajo shfaqet me flokët bjond të prera shkurt dhe me baluke duke thyer ‘rregullin’ e shtatzënisë.

Nuk e dimë nëse ka vendosur paruke apo janë flokët e saj të vërtetë, por ajo nuk duket aspak si Almeda që jemi mësuar të shohim gjithmonë.

More in LAJME, LIFESTYLE
Skafisti i Balilit në liri/ Artan Hoxha tregon se si kryhej trafiku i drogës

Gazetari Artan Hoxha pas intervistës së bërë me shtetasin Petro Dalanaj i cili u aarrestua gjatë transportimit të 700 kilogramëve...

Close