X

Vinte nga Turqia, autobuzi me 57 turistë shqiptarë përfundon në kanal

Një autobus me targa shqiptare i cili po vinte nga Stambolli në drejtim të Tiranës, ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal në autostradën “Egnatia” në Greqi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme dhe me të po udhëtonin 57 turistë shqiptarë.

Mësohet se nga ky aksident nuk ka asnjë pasagjer të lënduar rëndë. Ndërkohë ende nuk janë bërë të ditura shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

More in AKTUALITET, LAJME
Emri/ U gjet i dekompozuar, familjarët identifikojnë kufomën

Një trup i dekompozuar është gjetur sot në pyll, në afërsi të malit të Krrabit, në Pukë. Trupi i pajetë...

Close