X

VIDEO+FOTO/ Zjarr në malin e Priskës

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në malin e Priskës.

Gjatë ditës së sotme tymi dhe flakët duken nga një distancë shumë e largët.

More in AKTUALITET, LAJME
Florian Marku mund Ivan Godor me “KO” në dy raunde, Londra vishet kuqezi/ VIDEO

Një ndeshje pa shumë histori, Marku e nisi rrufeshëm që në raundin e parë duke e rrëzuar në tapet dy...

Close